| swet girl 22 a întrebat:

stiu ca nu am pus intebara la categoria caretrebue dar vreau sa intreb pe cei care joaca burn buddy cum se fac banii, creditele, cum se joaca in mare. dau funda celui m bun rasp

Răspuns Câştigător
| tedytza10 a răspuns:

La inceput o sa-ti dea 1000 monede. iti cumperi ceva de la magazin ( in colt sus in dreapta ) si plantezi. apoi strangi cu manusa si te duci tot in colt sus in dreapta si dai click pe hambar si vinzi ce ai adunat. Asa faci banii. big grin Creditele trebuie sa le cumperi cu bani reali. Dar la anumite niveluri iti da cadou credit. Si tot asa. poti sa iti cumperi si animale ca sa faci bani si experienta multa. big grin

Bafta la joc!

1 răspuns:
| ^_^just*me^_^ a răspuns:

La Burn Buddy trebuie sa te ingrijesti de cresterea plantelor, sa le uzi, la feresti de buruieni si insecte, iar dupa ce cresc le culegi paoi le vinzi si faci bani cu care cuperi semite si repeti procedeul!