| zebroooi a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca burn buddy...Cum se fac creditele?

Fundoooi love struck

6 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Trebuie sa le cumperi.

| Cătălina_6063 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 106 si nu am credite de obicei imi dadea iei cand treceam la alt nivel aaa si apropo le poti cumpara dar prin card sau prin monede hi5 si nu cred ca ai...

| PinkPantherrr10 a răspuns:

Trebuie sa castigi trofeele, siti dau ei credite :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot doar daca trimiti prin SMS 2,... euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite poti sa primesti atunci cand primesti trofeul la plante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai creditele au dreptate se pot cumpara dar nu numai asa! plantezi de exemplu numai ridichi iti da trei medalii dupa ce ai pllantat un numar de ridichi [ti le da pe parcurs] si la ultima iti da o cupa! la cupa iti da de ex la ridichi 200 credit! la fel la trifoi sau etc! cred ca la flori itti da mai mulm! sper ca te-am ajutat ceao