| Ioana74ses a întrebat:

Stiu ca pare bizar dar ai mei s-au despartit de vreo 12 luni si eu stau cu mama. Intr-o zi am auzit- o vorbind cu sora ei despre un barbat (zicea ca poate nu il accept) (stiu ca are poftele ei ca orice femeie). As vrea sa ii spun ca ii inteleg nevoia si ca nu am nimic impotriva si nici batuta in cap nu sunt. Cum sa ii zic?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar de ce te agiti? Las-o pe ea sa iti spuna cand va considera necesar. Si de ce esti asa nerabdatoare sa-l accepti, doar pentru ca esti asa intelegatoare fata de nevoile sexuale ale mamei tale? Trebuie sa stii ca o femeie care are o fiica adolescenta, isi asuma un mare risc atunci cand isi face un amant (iubit) pentru ca acel barbat nu va fi niciodata tatal acelei fete...si nu au fost putine cazurile in care el si-a indreptat atentia sexuala de la mama la fiica.winking

| Ioana74ses explică (pentru wildthing):

Nu sunt nerăbdătoare sa il accept doar ca vreau sa se simta bine din nou sa fie fericitawinking gandesti gresit!

| wildthing a răspuns (pentru Ioana74ses):

Eu sunt barbat si iti spun cum gandesc barbatii... daca tu crezi ca gandesc gresit e treaba ta.

| darrio2007 a răspuns:

Stai numai cu maica-ta? Sotul ce iti mai face?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa-i spui nimic, este problema ei, nu a ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis si spune-i:,, Mama, vreau sa stii ca eu nu am nimic in potriva daca tu vei incepe o noua relatie."