| anonim_4396 a întrebat:

Bună sunt Alin și am 22 de ani, am propus iubitei mele că să ne mutăm împreună am și cerut-o în căsătorie și a acceptat.
Problema e că acum două luni am prins-o că m-a înșelat cu un coleg de munca.Și am decis să rup logodna dar ea a venit la mine și mi-a spus că e însărcinată cu mine și e de acord să facă testul de paternitate după ce se naște copilul.
Ce pot să fac în cazul acesta că nu vreau că copilul să crească fără tată.

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

Frate eu in locul tau as iertao pentru copil. poti sa treci cu vederea chestia asta?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa ce vezi ca tu esti tatal mai vorbesti cu ea

| Hammurabi a răspuns:

Simplu. Spune-i că vă mai vedeți după ce vine cu rezultatele testului de paternitate.

| sofisis a răspuns:

Ca sa fii tata nu trebuie musai sa fii casatorit cu mama. Trebuie pur si simplu sa fii implicat in viata copilului si sa stie ca, conteaza pe tine 100%.

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Ce sa faci?
Pai pune botu la cardealawinking
Vezi ca testul costa 30-40 milioane laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Alina2k18 a dat un raspuns de nota 10+

| Justme1997 a răspuns:

Si dacă esti tu tatal, nu merita sa stai cu aia daca e curva. Sa stai forțat cu cineva "pentru copil" este de fapt cel mai rau pentru copil

| Uvox a răspuns (pentru Justme1997):

Asa este, e cel mai rau pt.toti.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Despartiti-va. Fufuzula te-a inselat. Ce dovada iti mai trebuie? Zi-i sa creasca copilul cu ala de la munca.

| Basilievski a răspuns:

Copilul nu va creste fara "tata". La ce ai spus despre "iubita ta", sigur isi va gasi alt barbat care sa poarte rolul de tata.

| barosanu69 a răspuns:

Sa nu o ierti boss. da-o dreacu de curwa

| antiqque a răspuns:

Acum 2 zile era fata, inca un troll laughing

| unomoarecare7 a răspuns:

Eu in locul tau as lasa-o, cum sa te insele cu copilul, ii zici sa faca test de paternitate si daca e al tau nu are rost sa continui relatia cu ea, ii dai pensia alimentara si aia e, cauta pe altcineva.