| Andreim1212 a întrebat:

Buna
Sunt Andrei am 17 de ani, si anul asta, am decis, sa-mi petrec revelionu, cu prietena mea, doar noi 2, Ce ziceti este o idee buna? Da-ti-mi niste sfaturi, ce sa mai fac, ce sa mai cumpar, V-a multumesc

11 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Petreceti acasa? Cred ca e ok daca o sa cumperi suc, sampanie, mancare, popcorn. Descarci un film dragut, la 00:00 mergeti sa priviti focul de artificii, poate va mai plimbati un pic.

| Densis a răspuns:

Iti recomand o sampanie,un lichior de ciocolata, un tub de frisca, ceva de rontait (chipsuri, alune, popocorn). poate vizionati un film.

| altrix a răspuns:

+1 laughing)
Ghinionu meu e ca gagicamea e pe stop sad

| Andreim1212 explică (pentru altrix):

laughing)) aiurea de tine
laughing)

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Nu prea, mai bine incercati in 4, adica un Swing laughing)

| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! fa rost de bani
Duo pe iubita ta in mall si zi iti cumperi ce vrei tu:X eu as inebuni daca cineva miar zice asa:X ahh ce haine mi-as lua

| Maj3stic a răspuns:

Vin rosu sampanie prezervative si o partida de amor real

| Madu a răspuns:

Pai nu stiu..cumparati ce v-ar place amandurora!big grinDar o sticla de sampanie e esentialullaughingFara nu se poate..Si daca tot ai intrat in discutie unde faceti Revelionul ca si eu as dori sa stau cu prietenul meu si nu stiu care ar fi locul potrivit!big grinImi dai vreo idee?

| Andreim1212 explică (pentru Madu):

Pai nu stiu, acum in club cam toate sunt rezervate, da mai sunt si exceptii, interesati-va maine, daca este concert artificii, chestii la voi in oras v-a duceti iar dupa 12 v-a duceti undeva, daca aveti 18, sau el..va duce-ti intr-un hotel, la o prietena,.

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Este o idee buna, poate iti iese si tie ceva. smug
Nu uita, mereu cate doua. laughing

Bafta! happy

| Andreim1212 explică:

Mersi mersi laughing)))) bun sfat tu ce faci de rev?