| TaylorSwift a întrebat:

Ralucutza este prietena mea cea mai buna. Iubitul ei, Alex, este foarte bun prieten cu iubitul meu, Andrei, si petrec foarte mult timp impreuna. Noi petrecem acelasi timp impreuna ascunzandu-ne una alteia supararea ca iubitii nostri nu ne sunt alaturi. Aveti vreo idee prin care ne-am putea distrage atentia de la a plinge dupa ei?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Daca ei sunt mult timp impreuna si voi de asemenea, uniti-va eforturile si convingeti-i sa petreceti mai mult timp toti impreuna.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ati putea sa incercati sa faceti mai des iesiri impreuna. Iesiti toti 4 si faceti diverse lucruri. Astfel ajungeti sa va cunoasteti mai bine si cu siguranta va veti simti altfel.

Răspuns utilizator avertizat
| dya_1106 a răspuns:

Shy eu sunt de acord cu părerea lui anad

| princ3s a răspuns:

De ce nu margeti intr-o excursie in gasca?