| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.nu arat rau.eu pana acum n-am mai avut o prietena.si nu stiu cum sa vorbesc, sa ma comport, gesturile care le fac cu persoana, pe care vreau sa fiu cu ea.va rog mult spuneti-mi-le voi!

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Chestiile astea se învată din experientă nu din vorbe... Du-te la curve pană când iţi faci prietenă...

| BloodyBlade a răspuns:

Poi incepe cu un zambet,fa-i cu ochiul,vb cu ea despre lucrurile pe care o intereseaza,fa cunostiinta cu prietenii ei si incearca sa te intelegi bine cu ei,ia-i apararea daca e nevoie, ajut-o, fa-i complimente mai delicate si nu foarte multe si apoi ii spui ca vrei sa-i zici ceva important intre 4 ochi si o intrebi daca vrea sa fie impreuna cu tine. Sper ca te-am ajutat! Bafta!big grin

| danutza115 a răspuns:

Trebuie sa devii tandru, romantic cu ea. Insa depinde de fapt si ce fel de persoana este ea, el!