| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.nu arat rau.arat bine.am apelat la TPU.ptc vreau sa imi fac o prietena.pana acum n-am mai avut.si vreau sa incep acum sa imi fac.deci. cunosc o gramada de fete. dar nu stiu cum sa le fac sa ma placa.nu stiu cum sa vb cu ele.ma pierd cand vad o fata.va rog mult spuneti-mi cum procedez.cum ma comport in preajma lor. dau funda:*. vreau sa stiu cum ii vb cand ma intalnesc cu ea. cei spun. daca o pup sau cum ma apropii de ea. spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

Pai da sa zici glume da bune ca daca nu se prinde problemeeee si nu zi numai glume zi una doua si gata peurma zii ce bine mirosi imi place hainele tale si altele frumoasa freza azi arati bine astazi ce ti-ai schimbat la tine? si altele inventeaza impresioneaza da nu cu singe si sinucideri ci cu cuvinte dulci si cu sens

| XxblackangelxX a răspuns:

Pai secretul e sa fii amuzant pentru ca merge mereu si trebuie sa fii tu insuti si sa te interesezi dsp ce vb ea a si sa nu spui glume de pe ambalajele de gumawinking