| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14ani.si am niste pistrui pe fata care numi plac deloc.am vazut pe net niste metode naturaliste pe internet. dar nu prea cred ca au efect asupra disparitia pistruilor.as vrea sa-mi spuneti o metoda de a scapa de pistrui printr-o metoda naturala. dar sigur sa functioneze.msy. dau funda. dar spuneti-mi.eu krd ca poti scapa de ei.si spuneti-mi metode naturaliste care functioneaza.va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| DiutzaAngel a răspuns:

Si eu am avut pistrui incearca ceaiul de musetel sicrema cicatrizant din farmacie e ieftina si buna
sper sa ti fie de folos asa cum mi-a fost mie