| Paul321 a întrebat:

Buna,sunt baiat am 15 ani. Penisul meu masoara 11 cm dar e foarte subtire si foarte scurt(parerea mea). Care este cauza? Mai creste? Se mai ingroasa? Plus ca semnele pubertatii nu prea au aparut adica am un pic de par pubian gen un stuf mic, vocea subtire adica atunci cand vorbesc la telefon unii ma cred fata, am sperma dar nu e alba e transparenta...

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Creste. uda-l bine!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti un copil adolescent mai degraba.Organele tale sexuale sunt in faza de dezvoltare.O concluzie se va putea trage peste 5-7 ani.

Răspuns utilizator avertizat