| Paul321 a întrebat:

Buna,sunt baiat am 15 ani. Penisul meu masoara 11 cm dar e foarte subtire si foarte scurt(parerea mea). Care este cauza? Mai creste? Se va mai ingrosa? Plus ca semnele pubertatii nu prea au aparut adica am un pic de par pubian gen un stuf mic, vocea subtire adica atunci cand vorbesc la telefon unii ma cred fata, am sperma dar nu e alba e transparenta...

Răspuns Câştigător
| needcolors a răspuns:

Iti va creste penisul pana la 20 cm. Stai linistit.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing) stai linistit, pubertatea se incheie cand vei avea barba

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vai omuletule dar tare micut e, da mai multa laba, nu numai ca il va face mai mare, dar iti imbunateste capacitatiile cognitive si regenerarea organismului

| Emilian65 a răspuns:

De unde stii ca ai sperma? Te-ai masturbat si ti-a iesit sperma la iveala? Ai rabdare ca-ti va mai creste si in lungime si in grosime.

| grab a răspuns:

Mai asteapta, mosule, nu te grabi. poate pe la 17-18 ani intri in randul lumii.

| Andr34s a răspuns:

Teoretic te incadrezi in "normalitate" dar esti cam pe la sfarsitul clasamentului, daca stii cum zic. Lasand gluma la o parte, ar trebuie sa te duci la doctorul tau de familie si sa ii explici ce si cum. La varsta ta se pot face tratamente cu hormoni care sa te faca mai... barbat. Dar asta ramane la aprecierea medicului tau!