| maxa091998 a întrebat:

sunt baiat, cum sa spun la parinti ca am probleme cu penesul?

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

Discuta cu tatal tau si nu te lua dupa ceilalti rautaciosi orcine greseste. fundita?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbește în primul rând cu tatăl tău (sunteți de acelaș sex) și împreună mergeți la medicul de familie, etc.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Dacă îmi zici ce dracu e ăla penes, poate te pot ajuta.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu zic sa le zici ca ai probleme cu romana!

| Dumnezău a răspuns:

Stiu ca Penes Curcanul e o lectura dificila, dar ai putina rabdare.batting eyelashes

| Roza21 a răspuns:

Pai bene mah dar ce probleme poti tu mah sa ai cu penesul tau?

| Anonim3007 a răspuns:

Te duci usor la parinti ( preferabil tatal ca e de acelasi sex cu tine) si ii zici : tati ma doar penisu si ii arati dc va mege cu tine la un ginecolog si se va termina totul succes sper sa scapi cu bine :*

| Silyca a răspuns:

Ma simplu si usor du-te la mata si spune-i mama uite etc etc problemele tale ca doar nu o sa til taie jos e mama ta sau tatal te duce la doctor si gata ce mai astepti du-te si spune-le. Funda terog big grin.

| GD13 a răspuns:

Sa ti-l tai si nu vei mai avea probleme cu el rolling on the floor

| Aleecsxandra a răspuns:

In primul rand se zice penis! Si ce fel de probleme ai daca nu te superi?