| joe_3082 a întrebat:

sunt baiat, virgin. as vrea sa stiu cum este prima oara la baieti. te doare? ustura? curge sange? thinking
multumesc.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Daca ti-e mai stramt preputul atunci se poate sa te doara primele dati, pana ajunge si el sa se poata rasfrange peste capul penian. Te mai poate durea si cand partenera este virgina si/sau nu este bine incalzita, dar atunci ai grija, ca ei ii faci mult mai mult rau (zic daca nu este incalzita). Ai rabdare cu ea, fi tandru.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Stai m-a linistit, doare mai putin ca atunci ca atunci cand te loveste un glont.

| GossipGirl_2226 a răspuns:

La fete e mai rautongue

| fanfan a răspuns:

Da tine .pui.p...si dailaughingsi la fata e mari rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curge sperma maa laughing nu sange laughing