| PaulicaX a întrebat:

Ma numesc Paul. Vreau sa stiu absolu tot. cand ti se rupe ata. curge sange? doare? folosesc prezervativ? este prima oara. astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Paul lasa vorbele, hai sa trecem la faptewinking lucrurile le inveti mai bine prin practicalove strucklove strucklove struck blushing

| TeoPT a răspuns:

Te va durea ceva, dar nu o durere insuportabilă. Dar nu se rupe neapărat la primul contact sexual, se poate rupe la al doilea, la al treilea, la al cincizecilea sau niciodată, depinde de fiecare. Prezervativul trebuie folosit în orice situație.

| FlorinDiablo a răspuns:

Skittles are dreptate doar pe jumatate la 95la% dintre barbati ata cum ii spui tu sau frenumul cum se numeste el nu se rupe in caz ca se rupe curg 2 3 picaturi de sange si ustura putin.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Se poate curge sange, stiu ca doare si da.Folosesti prezevativ, e indiferent.Ata se rupe la primul contact sexual.

Sper ca te-am ajutat happy

| PaulicaX explică:

Prezervativul il folosesc?

| PaulicaX explică:

Multumesc!