| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat de 14 ani si sunt virgin. vreau sa stiu cum e prima oara, doare? curge sange?
multumesc

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Macar din auzite ar trebui sa stii ca doare. Dar depinde si de organism, ca la unii doare mai mult la altii mai putin.

| Pacala a răspuns:

Eu nu pricep de ce il speriati inutil. In primul rand, in cazul a 60% din barbati, "ata" nu se rupe niciodata, indiferent cat sex vor face. In al doilea rand, de durut nu doare, comparativ cu placerea pe care o simti in momentul in care faci dragoste. In cazul tau, insa, cel mai important este ca NU AI VOIE, din punct de vedere legal, sa faci sex pana nu implinesti si tu, si fata respectiva, minim 15 ani. Daca afla parintii ei, te asteapta ani intregi de "scoala de corectie" sau parintii tai vor plati o amenda penala crunta. Ghici pentru ce? Pentru corupere de minori, intretinere de act sexual cu un minor... Tine-ti cuculetul unde ii e locul, in pantaloni, si asteapta sa mai cresti.

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Prima oara este o mica durere suportabila care ti se va rupe ata big grin
Cam atat e
Pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Nu vreau sa te speriu cum probabil esti deja cam toti trecem prin asa ceva. Desi cred ca la varsta ta mai poti sa mai astepti macar vreo 2 anisori intre timp poti sa te mai antrenezi putin. Daca si partenera ta are sa fie virgina o sa intimpinati ceva mici probleme dar nimic grav daca e o fata mai experimentata in principiu e totul bine, nu sti pana nu incerci dar curaj nimeni nu se plange doar copiii.

| baby_9433 a răspuns:

Te doare!