| lonleyheart a întrebat:

sunt certat cu prietenul meu dint-un motiv nu foarte important nu am mai stat niciodata asa mult fara sa vorbim(3, 4 zile). azi l-am sunat cu pretextul ca am nevoie de ceva c i-am imprumutat mai de mult si mi-a raspuns pe un tot f iritat.desi in cearta noastra el era cel vinovat tot nu m-a cautat. e obisnui sa-l caut eu deoarece de obicei eu sunt cea care greseste.acum in seara asta a ramas sa-l sun sa-l intreb de respectivul lucru.pe langa asta am de gand sa-i propun sa ne intalnim maine sa vb fata in fata despre relatzia noastar care de la un timp mi se pare ca nu mai e ca mai de mult am senzatzia ca nu prea mai e interesat de mine)nu stiu cum sa-l abordez cum sa-i zic mai ales ca el are tonu asta iritat cand imi raspunde si daca reusesc sa ma vad cu el c sa-i zic cum sa ma port? sa-i sar in bratze si sa-i zic ca mi-a fost dor sau sa fiu rece si distanta si sa-i zic acolo verzi si uscate c ma doare pe mine? cum sa fac? multumesc!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca iai sari in brate ai fi o fraiera (De aia nu te cauta pentru ca stie ca mereu te intorci) asa no sa afli niciodata daca te iubeste sau nu.fi mai distanta si spune ce simtihappy

| mona a răspuns:

Nu il suna si nu il cauta, mai lasa l un timp. are si el orgoliu lui si probabil de aia face pe indiferentu, daca te iubeste face el primul pas

| vlaaddd a răspuns:

Daca te iubeste face el primul' pas, ce mentalitate de om bolnav.

| uranus1995bz a răspuns:

Draga lonleyheart eu cred ca s-a terminat cu relatia dar sa nu ne pripim noi baietii mai aven si noi momente dar asta nu near face sa ne despartim de persoana iubita :X eu zic sa nu fi prea distanta sa fii un pic rece dar nu prea ca sa nu va despartitiwinking sper ca sfatul meu sa te ajutewinking