| Daisy97 a întrebat:

sunt clasa a 9a de fapt acum trec in a 10a si am sani foarte mici. mama mea are sani chiar mari si nu inteleg de ce nu mi se dezvolta. Toate prietenele mele au sanii mari chiar si cele care sunt cu 2 ani mai mici sad. Ce sa fac, sa merg la doctor? Mi-as incepe deja si viata sexuala dar mi-e frica ca apoi nu o sa imi mai creasca deloc. Vreau raspunsuri mature si serioase, va rog sad

Răspuns Câştigător
| AllePuffu a răspuns:

Si eu trec tot intr-a 10-a, iar la mine e invers, adica eu ii am mai mari decat ai mameilaughing depinde si de genele mostenite si organism. stai linistita, o sa iti mai creasca pana la 18 ani + ca o sa iti creasca si dupa inceperea vietii sexuale din cate am auzit.:*

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Mai lasa-i nitel asa cum sunt si daca ajungi la majorat cu ei la fel de mici, gandeste-te la ceva silicon. mare mare grija insa!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Tu gandesti cu sanii?

| anonima123123123 a răspuns:

Nu este neaparat nevoie sa iti screasca daca iti incepi viata sexuala sau sa nu iti mai creasca dupa aia.Si nu este o problema ca sa mergi la doctor daca mama ta ii are mari si tu nu, de exemplu si mama are sani mici, iar eu ii am mari.Asta depinde de organism nu trebuie neaparat sa fie o problema. Sper ca te-am ajutat. :*

| Sarayoto a răspuns:

Mananca ceapa..muuulta ceapa! Si pune-ti silicoane daca nu merge.

| GaGaSperaSaMori a răspuns:

Crede-ma ca sexul iti dezvolta cel mai bine sanii...si eu aveam prietena cu sani foarte mici.Acum...tu decizi :*