| corina 898 a întrebat:

sunt Corina si as avea nevoie de sfaturile vostre...la serciciu am un coleg care este foarte dragut dar problema e ca este INSURAT. Mi-a propus sa avem o relatie dar eu nu am acceptat pentru ca mi-e frica sa nu se afle intre colegi sau la sotia lui desi imi place tare mult de el, il doresc si chiar il visez si noaptea de ceva vreme! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Mai bine iti iei gandul caci el vrea o aventura si atat sad dupa ce o va obtine se va intoarce la nevasta lui.Nu cred ca ai dori sa iti faci mai mult rau, evital daca nu vrei sa suferi, el incearca ca este barbat.Parerea mea e sa nu te bagi ca sa nu suferi, gandeste-te ca daca accepti e cu tine ziua seara va fi acasa la nevasta lui.Il visezi poate ca te gandesti la el si esti obsedata de persoana lui, un motiv poate fi ca il vezi zi de zi la servici. Daca te bagi in relatia asta vorba ta poate afla si nevasta lui si colegi vostri si nu cred ca ar fi o situatie prea frumoasa.Capul sus si mergi mai departe soarele va rasari si pe strada ta happy multa bafta si ia o decizie buna.Si sper sa dai o veste buna ca nu iti mai pasa de el

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deci vrei sa te culci cu el dar ti-e teama doar sa nu afle ceilalti?laughing

Sorry, dar etica, etica unde e?!

E insurat femeie!

Abh
| Abh a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu cedezi, se va culca cu tine o vreme si apoi isi va cauta alta victima, plus de asta, toti colegii te vor desconsidera, vei fi privita ca o paria. Imagineaza-ti doar, chiar vrei asa ceva?

| Anca a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu te complici aiurea. Tu n-ai avea nimic de castigat din trio asta.

| fabiola a răspuns:

O iubire impartita nu este suficienta nici pentru tine, nici pentru sotie! Iti place locul 2, iti place sa stii ca iubesti ceva ce nu-ti apartine?

| Andreia1 a răspuns:

Pai odata ce este insurat probabil s`a saturat de sotia lui si cauta "carne noua", tu adu'i aminte ca e insurat, poate'si revine. stii vorba aia "orice vagabond se intoarce la femeia iubita" deci dupa ce obtine ce vrea de la tine se intoarce la sotie. :-|. Bafta

| SweetPrinces a răspuns:

Bine ai facut ca ai refuzat daca ar fi toate femeile ca tine ce bine ar fi bravo happy

| eugem35 a răspuns:

Nu sti niciodata ce iti rezerva soarta

| belltech a răspuns:

Pai Corina, ai doar doua optiuni : il lasi in pace de frica pentru motivele sugerate mai sus, sau le ignori si ai o relatie cu el. Depinde doar de tine. Bineinteles, sansele ca el sa o lase pe ea pentru tine vor fi minime. Daca accepti va fi o aventura pentru amandoi.