| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt cu iubitul meu de 7 luni de zile ne-am inteles bine, pana acum o luna cand s-a cam racit aproape totul intre noi, dintr-o data nu ma m-ai sunat doar cand il sunam eu, vb urat, era indiferent, parca nu-i pasa, pana dupa cateva zile cand l-am tot tras de limba si mi-a recunoscut ca m-a inselat, dupaceea mi-a zis ca vrea o pauza sa isi faca de cap a zis ca a fost doar o noapte si ca nici nu o cunostea pe fata si nici nu am mai vorbit cu ea, dupaceea dupa ce mi-a zis ca vrea pauza a stat doua zile imi trimitea sms-uri vedea ca sunt indiferenta si a zis ca nu mai suporta situatia si ca cel mai bine ar fi sa ne impaca l-am iertat dar nu in totalitate deoarece la toate certurile ii reprosam chestia aia dar s-a schimbat enorm in bine ma refer, acum plange de fiecare data cand ne certam si imi zice ca eu sunt totul pentru el si ca regreta foarte mult recunosc dupa ce ne-am impacat am inceput sa fiu cam indiferenta cu el o vreme pana acum intr-o zii mi-am luat inima in dinti si i-am zis ca vreau sa se despartim sa nu ma mai caute iar el din disperare a lua cutitu si tot s-a taiat in palma si imi tot zicea ca el se distruge daca il parasesc si ca ma iubeste foarte mult! Tin sa precizez am 16 ani si eu 20 nu am avut relatii sexuale cu el astept parerile voastre

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vruia sa se distreze insa a vazut ca numai p tine te iubeste. impacate cu el dar nu acum peste cateva sap. nu-l lasa sa te santajeze

| RimePeHartie a răspuns:

Asta se intampla cand te incurci cu un copil. Tine o discutie cu el si explica'i foarte bine ca avei principii de viata diferite si ar fi bine sa va vedeti fiecare de drum. Asta daca numai ti deloc la el, depinde de sentimentele tale. Eu zic ca aceasta relatie nu are viitor si ar fi mai bine ca fiecare sa va gasiti un partener de varsta voastra care sa intelega mai bine unele chestii. Succes!

| 21Ada a răspuns:

Tu ai 16 sau 20? happy.

| Alabala_1137 a răspuns:

Eu am 16 ani si el 20 am gresit*

| yonyubyta a răspuns:

Ar trebui sa nu il lasi sa plece de LG tine.credema ca pe viitor o sa-ti para rau dupa el. daca el chiar sa schimbat.inseamna ca chiar tine enorm la tine.ramai cu el.si incearca sa nu te mai certi cu el.si sa uiti acel incident neplacut.credema ca e mai bine asa. faci cum vrei.dar na. tiam zis.bft