| anonim_4396 a întrebat:

Hey, prietenul meu mi-a spus ca vrea sa luam o pauza.sad. a zis ca ii place sa stea cu mine dar nu stie cum sa imi explice...noi nu ne mai vazusem de cateva zile.imi e greu sa cred ca i-au disparut toate sentimentele in cateva zile.
Inainte sa ne impacam eu ii spusesem lui ca vreau o pauza, iar acum imi spune el miesad ieri nu am facut altceva decat sa plang
Ma si mi-am cum de mai am lacrimi
Cand ne certam ieseau scantei pentru ca suntem aman2 berbeci :-sDar si asa eu il vreau pe el pentru ca e singurul pana acum care imi asculta si era atent si la cea mai mica chestie pe care o spuneam si de cand ne-am impacat il vedeam mai distant, dar spre seara totul revenea la normal, ma ducea acasa si vorbeam dar acum nu stiu ce sa intamplat cu el, eu spuneam ca vreau o pauza cand nu eram sigura d c simt pentru el. nu stiu ce sa cred. oare povestea asta cu "pauza" a fost de fapt o scuza si el chiar vrea sa ne despartim? mentionez ca eu asa am facut inainte

1 răspuns:
| pisoias a răspuns:

Posibil sa fi gasit pe alta si asa cum banuiesti povestea cu pauza sa fie doar un pretext.Tot la fel de posibil e ca poate vrea sa-ti plateasca cu aceeasi moneda.Cel mai bine ar fi sa-i spui ca daca asta-i decizia lui tu accepti.Numai asa poti sa-ti dai seama de adevaratele lui intentii.