| Diannne a întrebat:

Buna kiss. Sunt cu prietenul meu de 11 luni, am fost certati o perioada, acum ne-am impacat dar faza proasta e ca trebuie sa plec la mare o saptamana. Oare se poate indeparta de mine in aceasta perioada, sau se va apropia mai mult pentru ca imi va simti lipsa? Imi e foarte frica sa nu se simta singur si sa ma insele sau ceva de genul. Credeti ca va face asta?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca te iubeste o sai fie de dor de tine oricum putei l telefonhappy>

| Lorenada a răspuns:

Daca te iubesti cu el de 11 luni inseamna ca ai inteles deja ce tip de baiat este, ce caracter, ce defecte si calitati are? Daca ai inteles toate astea inseamna ca ai incredere in el si o simpla plecare la mare nu e atit de strasnica, poate faci mai bine, plecati ambii la mare?

| miriamm_4629 a răspuns:

Pai daca te iubeste, aceasta separare de o saptamana il va face sa te aprecieze mai mult si sa-si dea seama cat de importanta esti pentru el.Dar daca te va insela, fii sigura ca nu te iubeste si ca te poate inlocui oricand.happy