| angelkissing a întrebat:

am o problema pe unele fete le deranjeaza daca prietenul le pipaia dupa o perioada mai lunga de timp insa pe mine nu. Prietenul meu nu m-a pipait niciodata si am stat impreuna mai mult de 4 luni dar ne-am despartit si ne-am impacat din nou din cauza unor certuri.Dece credeti ca nu a facut inca asta? Si e genul care sa o faca chiar de la prima intalnire.Crdeti ca nu ii place cum arat?

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Poate prin asta vrea sa iti arate ca tu nu esti una in plus pentru el.ca la tine chiar tine. poate se gandeste ca daca face asta o sa-l consideri nesimtit si o sa te superi pe el.asta nu e motiv de ingrijorare.cred ca ar trebui sa fii mandra ca ai asa un iubit :*

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Poate o fi timid ca tu il vei respinge cand va incerca.

| Heather2001 a răspuns:

Nu e obligatoriu ca nu-i place cum arati, poate ca stie din experienta ca fetele se supara cand le face asta si de-aia nu a vrut sa incerce, dar ai fi putut sa-i spui ca vrei sa te pipaie si ar fi facut-o! succeswinking. funda?big grin

| Yuuki98 a răspuns:

P0oi nu neaparat, poate te iubeste si nu vrea sa te compare cu celelalte, sau poate nu-i place sa puna sau nu e genu, mai bine discuta problema asta cu el, vezi ce spune,! Succes,

| Yuuki98 a răspuns:

P0oate nu vrea sa te compare cu altele, poate te pastreaza de "noua", sau nu e genu, mai bine discuta cu el vezi ce zice, discuati problemele impreuna asa se tine o relatie`, Succes,!