| Crisstttina a întrebat:

Buna happy sunt cu prietenul meu de 2 ani si 5 luni, pana acum ceva timp el a fost in orasul meu la liceu, dupa ce a terminat liceeul s-a mutat la Bistrita ( unde sta e de fapt ) happy.
Acum eu sunt in Cluj el Bistrita.
Imi tot zice ca nu are incredere in mine ca nu o sa fac prostii si ca are tendinta sa ma insele.
De 3 zile acelasi subiect.
M-am saturat!
Ce sa fac? (funda ) (scuzati greselile gramaticale )

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Bună!
Înțeleg că îl iubești, dar fără încredere, iubirea nu ajută foarte mult. Încearcă să îi explici că nu ai nici un motiv și că daca s-ar întâmpla să îți placă de altul, i-ai spune.2 ani înseamnă mult și nu vă puteți permite să îi pierdeți.

6 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

S`a plictisit de tine! oh go on.winking

| Demonull a răspuns:

Si de aici o sa urmeze clasica despartire.

| Crisstttina explică (pentru Demonull):

Nu stiu ce sa mai fac straight face

| Crisstttina explică:

Problema e ca il iubesc foarte mult.
Dar mam cam saturat de subiectu asta.
I-am zis de zeci de ori, l-am rugat, implorat si nimic.
Nu mai pot.

| bff12 a răspuns:

Sa ii spui ca vrei sa iei o pauza!

| YourFace a răspuns:

Singura cale e sa-l faci sa aiba incredere in tine... dupa ceva timp nu o sa mai vorbeasca despre asta