| Vlad4658 a întrebat:

sunt pe clasa a 11 si am o problema. Anul acesta s-a mutat o fata la mine in clasa de la alt liceu. M-am apropiat de ea ca prieten sa o ajut sa se integreze dupa a inceput si ea sa ma bage in seama ea avea prieten avea si Facebook x si y asa ca vorbeam pe wapp. Am zis nu nu ma bag are prieten etc etc dar ea se comporta ciudat am iesit la suc am vazut ca ma placea si ne am indragostit. Ea sta la prietenul ei acasa deoarece parinti nu mai are aici e mai complicat. sta cu el de cand sunt impreuna... el munceste pentru ea el are 19 etc. Ne vedea mereu la mine acasa cand putea deoarece orasul este mic il stie lumea pe ala si ea nu vroia sa se desparta de el pentru ca zice ca a facut multe pentru ea si viitorul e cu ala. Ne iubeam adica ne a si culcat impreuna de 2 ori in astea 6 luni. Vorbeam cand era la servici ala la scoala nu statea ca si colegii deoarece nu trebuia sa afle nimeni. Mi a spus ca se simte minunat langa mine adica o simteam ca asa e mereu ma lua in brate cand era la mine. A zis ca ma iubeste mai mult decat pe ala ca eu am invatat-o ce e iubirea. faceam 6 luni azi. Asta pleaca in Anglia in 2 saptamani si ea a zis ca nu mai vrea ca nu ma mai iubeste ca a stat cu mine doar sa imi fie mie bine. Nu mai vrea sa vina la mine sa vorbeasca cu mine zice ca nu m-a iubit niciodata. Sincer nu ma gandeam sa fiu cu ea avea iubit dar cand a inceput sa simt ceva ea nu a oprit deloc, acum spune ca regreta tot ce a facut dar de mine nu ii mai pasa eu nu mai pot sincer nu mai rezist chiar nu pot fara ea o vad zi de zi in clasa sad Scuzati greselile dar sincer nu mai am chef de nimic nu am mai dormit de 24 de ore sad cand vreau sa vb cu ea imi zice nu mai da msj e el langa mine. Ce persoana ar facea asta a vazut ca am o inima mare si de ce... chiar o iubesc si cred ca o voi mai iubi m-a facut sa simt lucruri frumoase.

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Problema e ca legat de baiatul ala cu care era. Intr-adevar, nu e putea desparti de el ca i-a facut intr-un fel '' viata mai frumoasa ''. E greu sa ii spui omului ca te-ai indragostit de alta persoana si ca ai alta, dar cand te gandesti ca omul acela chiar a facut lucruri bune pentru ea, ca sa se intretina si asa, plus ca el muncea. E dificila povestea ta si povestile de genul. Daca chiar va iubeati putea face pasul acesta, sa ii marturiseasca baiatului acela ce simte pentru tine, pentru ca mie nu mi se pare normal ca o persoana care te-a tinut '' in puf '' sa fie mintita si '' facuta '' pe la spate. E ceva urat. Nici fata asta nu stie ce isi doreste. Ar trebui sa fie mai stapana pe situatie. Dar ma gandesc cum te-ai putut tu simti, stiind ca ea are de fapt un iubit si tu esti amantul ei. Sunt curioasa daca ai simtit vreun moment de vinovatie. Te pup :*

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

NU sa stii deoarece ea nu sa impotrivit la inceput desi eu da dar m-am indragostit. nu stiu ce sa fac fara ea simt ca mor mi-a facut atatea momente ffrumoase stau si plang seara de seara sad nu mai rezist crede ma

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

O vad zi de zi in clasa o visez noapte fata asta mi-a intrat la suflet si mi-a zis ca ma iubeste mi-a si demonstrat o sad

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu pot sta asa nu pot mai ales ca mi-a promis ca va sta langa mine pana pe cls a 12 dupa poate plecam si ne vedem de drumu nostru dar nu asa cu ce am gresit dupa ce am iubit-o o iubesc si am facut-o sa se simta asa cu ce dq am gresit sa am parte de asta sad

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Vlad4658):

Asa simti acum, dar in ecuatia asta, fiecare si-a batut joc de cate cineva.

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu l am luat de prost pe ala, si sincer nu am crezut ca ma pot indragostii ce vina am eu v am spus chiar m-am impotrivit la inceput dar inima nu te poti juca cu ea. o sa imi trecaca sunt cu ea in clasa sad

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Mi a cerut aseara ca cica daca vreau sa ii fiu de folos, ca dupa ce pleaca asta cand are ea chef sa facem dragoste sa o satisfac ca ea nu poate rezista luni sau ani cat pleaca asta, si vine la mine cand are chef, eu daca as face asta as face pentru ca o iubesc ea o face de nevoie,,, ce dq sa-i zic?laughing

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Adica daca ar fi ramas cu mine as fi fost de acord...

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Vlad4658):

Mie mi se pare ca fata asta se cam joaca cu voi. Va cam ia de prosti pe amandoi. Te-ai indragostit! Si inteleg asta, doar ca ii permite asteia sa va faca pe degete. Cand cu ala, cand cu celalalt. Nu ii satisface nimic. Cu primul sta ca ii ofera orice si cu tine ca ii oferi partea de satisfactie totala a organismului laughing. Nu mai permite asemenea lucruri.winking

| Vlad4658 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu pot sa ii fac rau ca altii care sar duce la ala si iar zice ba uite ce a facut a ta. nu pot sa-i zic nici familiei asta familia mea stie ca vine la mine ca se ascunde de masa... eu nu pot sa ii fac rau crede ti ma o iubesc mult o vad la scoala nu stiu ce sa fac sad

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Vlad4658):

Te-ai gandit ca tu o iubeste si ea doar isi bate joc? Eu nu zic ca nu are si ea un pic de sentiment acolo, dar e o treaba urata sa umble cu tine pe cale hormonala si cu celalalt pe cale de viata. Intelegi tu ce vreau sa zic laughing. Eu daca as fi fost in locul tau, i-as fi marturisit toate astea, nu observi ca se joaca cu tine mai rau decat se joaca soarecele cu pisica? Daca mai vrei sa mai vorbim, da-mi mesaj in privat, ca facem aici chat-ul prea mare laughing

11 răspunsuri:
| gratargratar a răspuns:

Tu ti-ai batut joc de baiatul ala, pe care l-ai luat de prost. Ea si-a batut joc de tine. Urmeaza ca altcineva sa-si bate joc de ea. E doar o chestiune de timp.

Uit-o ca e proasta. Si tu ai fost prost ca te-ai legat cu ea de cap. O sa-ti treaca.