| ozzyyy a întrebat:

sunt cu un baiat de 2 ani si ceva.insa de la o vreme nu ne mai intelegem.ne certam tot mai des din orice prostie.si azi m-am certat cu el.am fost suparata vreo jumatate de ora apoi m-am gandit sa vorbesc cu el sa nu ne certam. apoi el era suparat.cand l-am intrebat de ce a spus ca e suparat pentru ca nu am vorbit cu el in acea jumatate de ora.am ramas blocata. el face"prostia"si tot el e suparat.mereu face asa.se supara din orice prostie.si mai ales cand ne certam mereu ajunge la concluzia sa ne despartim.cand nu ne certam totul e super ok, parca am fi in al 9-lea cer. dar cand ne certam...
il iubesc, dar parca nu mai pot sa tin doar eu relatia asta. spuneti-mi. ce sa fac.in special voi fetelor, ce ati face daca v-ati afla in situatia meacryingcrying

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

As incerca sa-i explic ca nu e bine ce face adc tot el face si se supara. Dupa descrierea ta e destul de "rasftat" de tine in special, mai ales prin fatul ca lasi numai de la tine si el nu lasa deloc de la el. Daca intr-adevar te iubeste se va schimba doar de dragul tau.

3 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

As vorbi cu el si l`as intreba daca mai vrea sa continuam relatia. Daca spune ''nu'' il las si imi continui viata, dar daca spune ''da'' incerc sa-i explic ca nu pot tine singura aceasta relatie si ca ar fi bine sa incerce sa ma ajute.

| Cjay a răspuns:

Las'o si u mai moale fii putin mai indiferenta vezi ce face...mai si disrteaza'te cu cat iti petrci mai mult timp cu el cu atat o sa va certati mai mult. deci daca nu stay toata ziua cu el o sa va fie dor unul de altul mai mult, si o sa fiti mai fericiti

| vampirghimbir a răspuns:

Stiu ca nu te ajut dar si eu am fost cu un baiat 3 ani si apoi am inceput sa ne certam si de fiecaare data imi zicea ca ar fi bine sa ne despartim! m-am intrebat dc? si am inceput sa investigez mai indeaproape si am ajuns la concluzia ca ma insela! fa cum crezi ascultati inima!tonguefunda?