| Pisicutza7 a întrebat:

Am un prieten de un an sh jumatate si in ultima vreme nu prea ma inteleg cu el adica ne certam zilnic ne injuram sh altele dar in ianurie cand ne.am desp o saptamana s-a combinat cu fata pe care o urasc cel mai mult. sh el stia f bine asta. apoi ne.am impacat sh el tot imi zicea ca nu i. a placut nimic la ea si ca s-a comb doar la panarama sh mi. e frica sa nu ma insele adica stiu ac ma iubeste. mi. o zice zilnic a sh plans pentru mine de atatea ori sh nici nu stiu ce sa mai cred. ca se supara de la orice. e foarte posesiv. mai ales ca mai demult cand ne.am certat m.am impins. sh m.am suparat f tare. ns ce sa fac. il iubesc f mult si nu prea vreau sa ma desp de el. dar nu vreau sa ma insele fara ca eu sa stiu. si in plus el e la liceu iar eu in generalasad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici tu te descurci cu el si vezi ce face cum se poarta cu tine asa da de inteles cat te iubeste.

| Emilia543 a răspuns:

Tu gandeste-te ce va fi mai tirziu, daca el acum te injura si te imbrinceste.Ia seama ca peste un timpp sa nu ridice mina la tine, in timp ce va certati daca o sa se intimple, te-as sfatui sa nu taraganezi., ca o sa-ti para rau.