| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Sunt cu un baiat de 3 zile si in seara asta plec la mare. Stau o saptamana la mare si una la munte. Credeti ca isi va face de cap singur? Cum sa procedez? Ma va uita? Nu stiu ce sa fac crying? FunDoy crying

Răspuns Câştigător
| Allexandraaa a răspuns:

Pai nu te-ai interesat ce fel de persoana e inainte sa stai cu elbatting eyelashes? Daca te intelegi bine cu una din fostele lui prietene.sau intreaba o colega de-a lui. un amic de-al lui pe care-l cunosti mai bine happy...Asa iti vei da seama ce va face in cele 2 saptamani cat lipsestibig grin.Aa. si poti vorbi cu el prin mesaje seara... sau inainte sa pleci sa il rogi sa te sune. il poti suna si tu sa-l intrebi daca e bine... distractie placuta :*.

5 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Ial cu tine

| deniisu a răspuns:

Ioii 3 zile i cam putin si mai ales ca pleci 2 saptamani...hmmm depinde de baiat poate chair te iubeste si este cuminte sau isi face decap cu prieteni fara sa aiba legatura cu alte fete...tu oricum suna-l si vezi pe unde ismugdistractie placuta
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms allkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. dar o data este intelegathor si o data nu. nici eu nu-l pot intelege.straight facesad

| Alka1995 a răspuns:

Buna alexandra, pai aici depinde si de baiat. Poate isi va face de cap cu prieteni thinking Nu stiu sigur. Oricum daca te lasa mai exista enjdemii de baieti in lumea asta tongue Sper ca te-am ajutat big grin