| fatha15 a întrebat:

Maine plec in excursie la munte si sunt sigura ca am uitat sa iau ceva dar nu stiu ce puteti sa imi spuneti o lista cu tot ce ar trebui sa-mi iau (pentru ca stau doar 2 zile)? Ms:*

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Listă pentru 2 zile? De ce nu-ți iei toată casa?

| fatha15 explică (pentru Laura):

Da foarte amuzant

| fatha15 explică:

Nam nevoie ca nu pun intrebari de genu:E pacat daca ma masturbeaza sotia? Rusine la toti astia care fac tara d ***!

| fatha15 explică:

Stii cv n-am chef d cearta tu ai inceput cu pachetu d prezervative ti se pare ca am nevoie nu prea cred si daca stau bine si ma gandesc e trebuie mea ca vreau sa-mi pun nickname-ul fata sau treaba ta cu diamantu ca nu ma intereseaza oricum te rog frumos sa nu mai imi dai raspunsuri de genu asta pentru ca nu imi sunt d folos.Multumesc!
Si in plus nu e trebuie ta daca a picat cineva la bac e trebuie lor si iti spun sincer nu sunt genu cu fata dar pentru ca nu m-am gandit l altceva in acel moment am scris asa.In fine sucees in viata

| fatha15 explică:

Pa