| dana809 a întrebat:

sunt cu un tip de o luna si ne intelegem bine insa tot imi face avansuri, ma invita la el.Ce parere aveti vrea doar sa se culce cu mine?

9 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Poate, dar sa stii ca nu pentru toti barbatii conteaza doar sexul... Ia'l la intrebari, vezi ce vrea happy

| Raiiiisa a răspuns:

Baga-ti mintile in cap! Din ce spui tu se vede clar ca nu il cunosti indeajuns ca sa-ti dai seama din ce motive te invita la el.crezi ca noi ne putem da seama mai bine decat tine daca vrea sa se culce cu tine sau nu? O relatie ca asta nu cred ca va ajunge prea departe, oricum tu stii cel mai bine.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Cred ca vrea sati arate hainele din dulap lui, vrea ceva mai lut de la tine, vreea sa te fu.a, pari fata isteata, refuzal, si o sa-si dea seama ca incearca inzadar,

| Peachy a răspuns:

Normal, doar nu vrea sa iti arate colectia de cd-uri, e logic ca isi doreste ceva mai mult de la tine, este atras de tine si este ceva normal nu este de judecat daca tu nu vrei ceva mai mult refuza-l pana renunta.

| extreme0708 a răspuns:

De ce nu ar vrea sa se culce cu tine?
Si nu e vorba ca doar vrea sa faceti sex si atat, e prietenul tau si unii baieti nu se pot abtine mai ales cu o fata frumoasa langa ei.
Nu ai cum sa iti dai seama daca vrea doar sex sau daca vrea ceva mai mult dupa chestia ca te cheama la el.
Tu ar trebui sa il cunosti cel mai binehappy

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Poate vrea sa-i cunosti parintii. s-au sa se uite la un film cu tine.

| SaTaRRaL a răspuns:

Nu cred ca vrea doar sa se culce cu tine poate vreea si asta, dar ca sa fii sigura poti sa ii spui ca inca nu doresti sa faci dragoste nu esti pregatita sau ceva de genul si atunci o sa iti dai seama ce vrea cu adevarat.

| barbascu a răspuns:

Da asa sunt marea majoritate a baietilor. daca doresti sa vorbim mai multe pe aceasta tema id meu ellatuyyo69

| ilegaldrog a răspuns:

Exact,vrea doar sa se culce cu tine.Intreaba-l de ce insista sa te duci al el sa vezi ce zice.