| MoonLight a întrebat:

Sunt disperata! Acum aproape 1 luna m-a parasit iubitul...ne'am cunoscut printr-o relatie comuna si am avut diferite povesti de dragoste cu el in timpul asta dar tarziu ne-am cuplat oficial. tineam la el foarte multil iubeam si cred ca si el tinea la mine. Dupa 2 zile intervine fosta, ne despartim bla bla.Nu am mai tinut legatura. Dupa 1 saptamana. incepem iar sa vorbim credeam ca vrea sa ne impacam, dar aflu ca e cuplat cu alta si m-a deranjat ca se dadea la mine in timpul ala. L-am abordat dur cand am auzit.De atunci nu am mai vorbit cu el decat odata si mi-a zis"m-ai lasat rece atunci si ma oftica faptul ca te crezi prea importanta". chiar daca a trecut 1 luna si ceva de atunci nu pot sa mi-l scot din cap. Plang aproape zilnic! va rog ajutati-ma cu niste sfaturi! dispercrying

Răspuns Câştigător
| oooooooo a răspuns:

Nu merita sa plangi. Sunt baieti destui pe lumea asta. Inteleg ca iti este greu, pentru ca tineai la el, dar incearca sa nu te mai gandesti. Sau atunci cand o faci, gandeste-te doar ca te-a ranit. Incearca sa iti gasesti o activitate care sa iti distraga atentia de la el ( eu am citit foarte mult cand am trecut prin asta, si mi-a fost mai usor), iesi cu prietenii, sterge si arunca tot ce iti aminteste de el... Bafta!

2 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Buna! Nu inteleg pentru cine plangi tu? Pentru unul care era cu alta dar te vrajea pe tine? Ti-ar place un asa iubit despre care stii ca joaca la dublu? Cred ca meriti ceva mult mai bun.gaseste-ti ceva de facut si uita-l.Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine. dupa sase luni de zile imi zice ca sa impacat cu fosta ca si-a dat seama ca o place mai mult decat pe mine.chiar nu il inteleg acum doua zile eara totul ok si azi imi zice ca s-a terminat totul intre noi. cum poate o persoana sa-si schimbe sentimentele de pe o zi pe alta? eu nu mai inteleg, sufar mult. incerc sa trec peste dar nu pot...de fiecare data cand imi aduc aminte plang si nu-mi vine sa cred ca a putut face asta...asa da orice sa vina si sa-mi zica ca nu a fost nimic adev si sa ne reluam relatia. dar stiu ca e imposibil si doare f mult asta