| Roxana90roxana a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu prietenul meu? sad am fost impreuna aproximativ o luna... am crezut ca nu ma iubeste; ii ziceam aproape tot timpul ca ma inseala, desi chiar nu am insela, la un moment dat am renuntat sa ii m-ai zic asta, iar intr-o zi a inceput sa se rupa relatia pana in momentul cand am hotarat sa ne despartimsad imi zicea mereu ca ma iubeste si ca nu m-ar insela niciodata love struck nu il credeam pentru ca are o imagine, toata lumea stie ca e dupa fete sad si eu tineam la el, dar nu am vrut sa ii arat, acum 4 luni am mai suferit enorm dupa un alt baiat, pe care il iubeam de 1 an, am fost impreuna 3 zile apoi el s-a despartit de minestraight face, nu vreau sa vorbesc despre asta; revenind la cel de care tocmai m-am despartitsadsad chiar vreau sa ne impacam ii simt foarte mult lipsa, o prietena a vorbit cu el, si a zis ca are o alta fata, am simtit ca cerul pica pe mine, am aflat de la un prieten ca este cu una care a tinut la ea mai demult pana sa apar eu, nu stiu ce sa mai cred, oare ma iubeste atat de mult pe mine incat sa fie dispus sa ne impacamlove strucksadmaine facem o saptamana de cand ne-am despartitsadsad aveti idei, va rog? daca mai aveti nevoie de alte detalii vi le dau, va rogsad multumesc multsad:*:*

Răspuns Câştigător
| Punky_8979 a răspuns:

Wai sad cam asa am patit si eu,pur si simplu' nu'mi mai reveneam!
Intr'un fel nu'i bine ca l'ai presat cu faptul' ca te inseala,aceiasi tampenie am facu si eu ma luam dupa toate gurile! Si nu'i bine!
Si eu am facut la fel ca tinesad cred ca asta e prostia fetelor,te sfatuiesc sa vb tu cu el,la baieti le place sa le spui in fata ce ai de gand, dar poti s'o iei pe ocolite, il intrebi ce face, poti sa'i zici ca pana la urma de ce ne'am despartit,ca daca are pe altcineva sa iti zica el sa nu te iei dupa toti,incearca sa comunici cu el,pentru ca asta este unica solutii,sau fa pur si simplu' ce'ti dicteaza inima.
Daca el este foarte frumos si mor fetele dupa elthinking Cam asa era ex'ul meu,si daca'i asa trebuie sa'i intri bine de tot in inima ca altfel il pierzi,sau in cel mai rau caz daca are pe altcineva, si daca tine la ea, eu zic ca ar fi cel mai bine si mai frumos din partea ta sa te retragi sa nu'i faca impresii gresita despre tinebig grin
Sper din tot sufletu'ca te'am putut ajuta, macar asa putin ca stiu cum esad >big grin