| Gabriella_1938 a întrebat:

Sunt Ella si as vrea sa imi dati si mie cateva sfaturi.
Deci imi place de un coleg din clasa si nu mai stiu ce sa cred. Ma priveste in ore. chiar il surprind ca imi zambeste cand ma uit si eu la el. Tin foarte mult la el dar el se ia dupa gura lumii.
La bal m-am dus la el si l-am invitat la dans. eu spunandu-i la ureche. M-a refuzat dar m-a luat de mana... iar eu ca sa nu raman proasta i-am pus mana pe gat. Il mangaiam. Am observat ca ii place asa ca nu am spus nimica.
Dupa faza asta am venit la scoala si a zis baietilor si toata clasa a inceput sa comenteze. Nu stiu ce sa cred. ma place sau nu? Plus ca stie ca imi place de el dar el nu imi spune nimic.

Răspuns Câştigător
| marisela17 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca e poate prea timid? vei fi mult mai interesanta daca nu ii vei mai arata atat de mult interesul tau fata de el. fi mai subliminala, adica mai discreta...invata sa cuceresti cu privirea si nu ducandu-te peste el, vei obtine contrariul

4 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Nu as fi asa sigur... Daca e un fraier sh se ia dupa gura lumii nu te va placea decat daca il lasa lomea in pace sa aleaga el thinking
Daca ii place de tine cred ca o sati zica asa i'am facut si eu uneia big grin eram topit dupa ea blushing sh i'am spsbig grin Sh am fost cu ea vreo 4-5 luni big grin
P.S - nu se stie thinking depinde de ce baiat este
Bafta! wave

| Roxanaaaa a răspuns:

Nu stiu... poate te place. dar cel mai bine este sa te duci tu la el si sa il intrebi. succes:*

| strafore a răspuns:

Esti mai frumoasa ca celelalte colege?

| daeana a răspuns:

Deci eu cred ca are simpatie fata de tine, te-as da un sfat:flirteaza cu el dar in acelasi timp arata-i ca esti indiferenta fata de el, daca el te place el o sa comunice cu tine din mai din strins