| cokocosmy a întrebat:

Hey ya! am o intrebare >:"
am in clasa un coleg si am observat ca de un timp cand nu ma uit la el mai se uita si din cand in cand zambeste si de multe ori mai glumim si este foarte posibil sa picam in accelasi liceu si acceasi clasa happy aman2 mergem maine la proba de competenta la arte si nu stiu ce sa cred oare ma place ce spuneti? fundita:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa si sa caute semne ca il placi si tu!
Ca sa zambeasca si sa glumeasca cu tine, indiferenta nu-i esti. Urmareste putin daca face la fel si cu alte fete sau numai cu tine.
Succes!

1 răspuns:
| Marfi a răspuns:

Pai cred ca da, mi se pare normal daca se uita la tine si iti zambeste.stai mai mult cu el si ai sa observi mai bine, ba chiar te-ar putea intreba daca vrei sa fii cu el