| allison1998 a întrebat:

Sunt fata, am 16 ani si nu am iubit. Recunosc ca am nevoie de sex. Cum pot face asta singura? Adica sa ma masturbez. Astept raspunsuri. Multumesc.

23 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Sa fiu al naibi, tu esti ca in povesti cresti intr-o saptamana cat altii in 2 ani, acum o saptamana aveai 14 ani si locuiai in Irlanda laughing

Legat de "problema" ta, pe centura primesti si bani, si scapi si de nevoie, deci bafta

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu manuta o freci usor....de aici te descurci singura

| ZEU93 a răspuns:

Cu grija.

| RAY a răspuns:

Ai 100 de mld de neuronii deci ai creativitate, creativitatea inseamna imaginatie, uitate la filme porno cu fete sa vezi, totul se invata

| corbulalbrosu a răspuns:

Autosatisfacerea este un mod de a iti induce o starea de euforie, extaz, de stare de fericire deplina prin provocarea orgasmului.Masturbarea poate fi obtinuta prin mangaierea sanilor, a sfarcurilor, concomitent cu masarea clitorisului asa numita excitare externa sau prin introducerea unui deget sau 2 in vagin, asa numita degetica bineinteles combinata cu masarea celorlalte zone erogene. Dupa o anumita experienta se pot folosi anumite obiecte care pot fi introduse in vagin prin deschizatura/perforatia existenta in himen fara a leza integritatea acesteia deci cu mentinerea virginitatii.Este o activitate benefica organismului prin detensionarea psihica si eliminarea, indepartarea stresului sexual. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti un prieten si rezolvati nevoia de a face sex.

| Doub a răspuns:

S.T.Â.L.P.U.L De Telegraf.
Cu plăcere.

| Suck a răspuns:

Cu grja si cu atentie, sa-ti tai unghiile ca sa nu zgarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca jocuri otome si o sa scapi de nevoie laughing

| Otto2014 a răspuns:

Lasa,ca sora mea are 24 de ani, si n-are nevoie de pla

| Silvia93 a răspuns:

Cum sa zici ca ai nevoie de sex? Calmeaza-ti hormoneii putin...stai asa.
Eu la 16 ani ma gandeam la altceva nu la sex laughing. Fa ceva care sa iti ia mintea de la sex.
Daca deja ai inceput viata sexuala... logic ca ai nevoie de sex. Ce intrebare e asta? Cum sa te masturbezi? Te joci cu clitorisul pana simti ca iti vine, sau te joci cu degetele inauntru. daca nu, foloseste vibratoare.

| Atlas33 a răspuns (pentru Silvia93):

Ce faci draga o certi!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Silvia93):

Hormoneii, draga de Silvia, ce frumos le zici tulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Silvia93):

"Eu la 16 ani ma gandeam la altceva nu la sex " nu stiam ca toate fetele de pe planeta sunt clonele tale, ca sa aveti aceleasi obiceiuri. thinking interesant

| Silvia93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toata lumea e la fel happy dar pe "vremea" noastra erau altfel lucrurile.
Cum spune si o fata mai sus @helper69winking.
Sunt lucruri in comun nu obiceiuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Silvia93):

Vremurile se schimba. si pe "vremea mea" la 14 ani nu toti aveau telefoane si "iubiti / iubite" si uita-te acum la toti pispalaci astia de 10 12 ani cu "smart-phone" obsedati pana peste cap de facebook si cum fac spalaturi bucale la fiecare colt doar sa ii vada lumea, atat de penibili sunt laughing. cum am zis, vremurile se schimba

| bogboy101 a răspuns:

Si eu ma masturbez am 16 ani si simt nevoia de sex si eu...da.mi mesaj in privat sa discutam

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Nu esti cam mica pentru a te masturba si a face sex? Cand aveam eu 16 ani... fetele inca se jucau cu papusi barbie.

O zi buna,
-Helper69.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Helper69):

Cum p****************la mea sa zici ca este prea mic(a) pentru masturbare la 16 ani? Da de sex poti zice ca e mica si poate astepta pana la 18 ani, da serios e mica pentru masturbare? Eu jur si nu te mint ca la 10 ani m-am apucat de asta si acum sunt bine sanatos.

| starall a răspuns:

Buna,dar dc nu iti faci un prieten pentru a face asta cu el? mi se pare ceva mai normal.

| yoman13 a răspuns:

Pai gaseste un baiat bun si fa-o cu el...si scapi de aceasta problema. Dar vezi sa fie un baiat bun, nu orice fraier care isi va bate joc si va povesti cu toti amicii lui.

| Lucian_Patcas_1980 a răspuns:

Ai 16 ani, virginitatea nu are rost sa o ti pana la 30 ani(dupa parerea mea), daca esti in calduri, si simti ca esti pregatita sa o faci, da-i bataie, daca esti de prin Caras-Severin poate te si ajut, daca nu exista o metoda numita "degetica", folosesti 2 din cele mai lungi degete ale tale si te freci succesiv prin miscari repetate in maxim 10 min pentru ca esti incepatoare o sa elimini un lichid transparent!

| muzicamuzic a răspuns:

Vi la mine si te ajut eu laughing