| regina28 a întrebat:

Hello! am o intrebare daca ma masturbez, ma dezvirginez? multumesc astept raspunsuri

7 răspunsuri:
| DarinaLove a răspuns:

Dacă eşti fată. DA...Din cauza pătrunderii adânci în vagin poţi ajunge la himen şi cu ajutorul mâine îl poţi rupe, asta simbolizează virginitatea şi o dată ce nu mai există, scapi de ea definitiv. Dacă vezi însă virginitatea ca puritate sexuală, atunci NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista si aceasta posibilitate.Numai bine.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna "regina28".
Dupa name-ul tau, rezulta ca esti o fata.
Nu, nu ai cum sa te dezvirginezi.
Eventual iti poti rupe himenul daca introduci ceva in vagin.
Esti virgina pana intretii un act sexual cu o persoana de sex opus!

| KMaddieK a răspuns:

Dezvirginatul nu consta in ruperea himenului sau a atei, ci daca ai intretinut relatii sexuale CU ALTA PERSOANA. Nu te dezvirginezi, doar te satisfaci.

| SimonaQs a răspuns:

Nu te dezvirginezi daca te masturbezi. Dezvirginarea se produce atunci cand intretii relatii sexuale cu o perosana de sex opus.

| meandme77 a răspuns:

Pai regino...doar daca esti hermafrodita, daca nu, slabe sanse...

| MihaitaAlex22 a răspuns:

NU TE DEZVIRGINEZI! 1