| Notty a întrebat:

Sunt fata si imi place de o colega de la facultate. Nu prea am vorbit, dar interactioneaza mult la pozele mele de pe Facebook, daca asta ar insemna ceva laughing. Acum, nu stiu cum as putea sa o combin, intrucat nu sunt prea buna la inceput discutii. Sfaturi?

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pf...sa stii ca nu inseamna nimic activitatea pe Facebook. Poate ca este hetero, incearc-o. Atinge-o din "greseala" mangai-o si vezi cum reactioneaza, pe urma revino cu detalii si vedem cum te mai putem ajuta.
P.S. Lesbi sau bi?

| Notty explică (pentru GdX):

Bi.

| GdX a răspuns (pentru Notty):

Frumos. Bafta

| Notty explică:

Cica impotriva naturii. Stiu ca si ea ma place, dar niciuna nu stim cum sa interactionam. Vezi-ti de treaba ta si nu mai acuza prostesc lumea pe internet.

| Notty explică:

Sfaturi, nu opinii. Nu e natural sa spui altora ce sa faca cu viata lor. Atat.

| mihai69 a răspuns:

Îi spui că te bucură atenția pe care și-o acordă și ai fi de-a dreptul fericită să vă cunoașteți și în realitate, să vă puteți cunoaște mai bine.
Dacă acceptă, va trebui să te cam descurci singură, în funcție de cum e ea. În orice caz, ca să o faci să te placă și în realitate, caută să o faci să râdă cât mai mult -spui glume, faci jocuri de cuvinte, povestești amintiri vesele din trecutul tău...

| RobertMoon a răspuns:

Pai vorbește normal și fa-i complimente, daca se prinde despre ce e vorba nu o va deranja, daca se prinde va încerca sa te evite.

| AlexDarius3 a răspuns:

Suna lesbi, nu prea sunt eu de acord cu chestiile LGBT dar cred ca ar merge sa ii spui asta in fata.

| antonimilk a răspuns:

Trebuie să vrea și ea, nu doar tu. Poate ar accepta niste experiențe de genul dar e vorba de ea, o cunosti?

| xadsada a răspuns:

Cu fata aia si mie mi-ar placea de tine :X

Răspuns utilizator avertizat
| anonim16121 a răspuns:

Lesbiană sau bisexuala? Interesant...o inviți la tine cand ești singura, incepi sa vorbești cu ea, o atingi, o săruți, știi tu ce sa facilaughing) dar nu știu, ai renunțat la lumea bărbaților? Ea poate fi heterosexuală si nu știu dacă s-ar lăsa așa convinsa.

| Notty explică (pentru anonim16121):

Bisexuala laughing. Nu am renuntat, dar chiar e draguta si interesanta asa si as vrea sa am o experienta cu ea. Cu baietii e mai usor, fac ei apriape totul, dar aici trebuie sa iau eu pozitia asta si e mai greu laughing.

| TickTickBoom a răspuns:

In general agaricii astia ca tine stau cu teama ca nu cumva o femeie sa fu*a mai bine ca tine si sa ai concurenta serioasa la babardit.
O ciută oligofrena complexata inapta sa tina o femeie langa el, din cauza ca iubi si-o ia mai bine de la o femeie decat de la tine.