| alexandrazamfir a întrebat:

Sunt fată si nu stiu sa sărut.e greu? Ajutatima va rog explicatimi

Răspuns Câştigător
| IustinaC a răspuns:

Ah,nu! Doar inchizi ochii si dai din buze happy Prima data e mai dificil, o sa ti se para ciudat

9 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

E greu rau, te faci de ras de cateva ori la inceput.laughing

| christos1234 a răspuns:

Este foarte usor vei invata cand va fi momentul.

| corbulalbrosu a răspuns:

As face-o cu cea mai mare placere draga mea, te-as invata mai ales sarutul french dar din pacate necesita contactul fizic crying si deocamdata inca nu s-a inventat sarutul la distanta decat virtual. Tehnica sarutului nu poate fi explicata fara o practica adecvata.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii sa saruti, lasa-te pe mana lui ca te invata el sa saruti.

| grab a răspuns:

Nu e dificil cat timp exista dorinta de ambele parti. totul vine de la sine cand e dragoste happy

Răspuns utilizator avertizat
| DERPELINO a răspuns:

Teorema lui Pitagora si esti OK.

| jerkboy92 a răspuns:

Inchizi ochii si dai din buze laughing))...nu te lua dupa nimeni...cand vrei incearca fara nici o retinerewinking asta e farmecu la primul sarut(ca nu sti), imi aduc aminte ca prima oara m-a sarutat fata cu japca laughing si ma mai credeam si gagicar

| RoxxRoxxana a răspuns:

Nu e greu thinking lasa-te purtata de val laughing