| Dianamsr a întrebat:

Sunt ft indragostita de un tip dar are prietena. Ce ma fac?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ești în controlul sentimentelor tale. dacă ai afla că are sida, ai putea renunța la idee. nu fi lacomă să dorești ce e al alteia.

| Andreeush a răspuns:

Dacă are prietenă înseamnă că îți pierzi timpul, lasă-l în pace.

| Sofer a răspuns:

Îl astepti pana se va despărți intr-o zi. Dar treci peste ca sunt nu mai băieți.

| Dalmore a răspuns:

Ești o doamnă și îl uiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa te ca-mi lasi ceva de contact si flirtam amandoi smug laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns:

Astepti.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Troll? Cum puii mei sa pui asa intrebare

| thereisnothingleft a răspuns:

Sa-l lasi in pace

| Dianamsr explică (pentru thereisnothingleft):

.....Crede-ma ca nu vreau sa il despart sau asa ceva...pur si simplu m-am indragostit. Se intampla.

| thereisnothingleft a răspuns (pentru Dianamsr):

Inteleg,dar mai bine l-ai uita, sau vorbiti ca amici, daca aveti cum.

| thereisnothingleft a răspuns (pentru Dianamsr):

Iar in al doilea caz, astepti pana ce se desparte, iar apoi treceti la pasul urmator.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Trebuie sa treci peste...
Sunt atatia baieti care tanjesc sa aiba o iubita, si voi toate va tineti doar dupa un singur baiat.

Răspuns utilizator avertizat