| Ana189 a întrebat:

Bună, sunt împreună cu un băiat de un an, ne înțelegem bine însă există o problema. Tin sa menționez ca amândoi am fost virgini. La început, tot timpul el avea inițiativa, de fapt la început numa ne sărutam si apoi mai târziu am început cu atingerile asa ca orice cuplu la început. Noi de fapt nu am făcut-o cu adevărat până acum de vreo 3- 4 luni ci numai așa știți la ce ma refer. Dar cam in urma cu 5-6 luni deja parcă numai eu aveam inițiativa, chiar mi-a zis o dată ca sunt obsedata ca vreau non-stop si de atunci tot mai bate apropouri ca eu vreau si el nu prea. Găsește scuze ca e obosit ca ii e somn ca vrea doar sa ne strângem in brațe in seara aia si tot asa...am ajuns sa bucur nespus când vrea sa o mai facem. Am discutat de atâtea ori pe tema asta si eu spuneam ca vreau cam in fiecare zi maxim la 2 zile si el zicea ca ii bine si o data la 3-4 zile. Am încercat de atâtea ori sa ma mai abțin si eu sa fiu fata cuminte de la început dar pur si simplu simt nevoia ca is si eu om! Nu poate fi vorba despre o a treia persoana fiindcă e foarte tandru cu mine mereu si nu am simițit vreodată ca ma înșeala. Chiar nu inteleg. Oare eu sunt problema? Ce părere aveți? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu baga in seama comentariile "rautacioase" cu privire la modul dea face sex si la frecventa contactelor sexuale. Fii si tu mai "nebunatica" si surprinde-l cu ceva mai deosebit sau cu niste lucruri inedite. Succes!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur are pe alta, altfel nu astepta sa il rogi tu atit, sarea pe tine o face a de 2-3 ori pe zi. Asa ca, cauta pe altcineva. ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Omul ar vrea sex in fiecare zi dar cu altele cum e si normal, asa zilnic omul se plictiseste de tine, mai ales daca il sacai non stop

| OldSoul a răspuns:

Poate ii este rusine ca nu rezista pe cat ti-ai dori tu si de asta incearca sa reduca numarul contactelor sexuale.

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,tu esti problema.
E prea mult in fiecare zi, la fiecare ejacular dai o parte din energia ta afara, deci daca abuzezi o sa te simti obosit, fara chef de nimic, etc.
O sa ai prea putina energie.
E ok la 3, 4 zile, stie el de ce iti zice asta.
Daca ar fi testosteron nelimitat, probabil ar vrea si el zilnic.

Ps: esti si tu om laughing)