| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU, imi e oarecum jena sa vorbesc despre asta, dar voi incerca. Nu stiu de ce, de la o vreme nu ma mai excita atingerile prietenului meu. Cand ne sarutam, la inceput, simt pentru scurt timp niste fiori, dar cand incepe sa ma atinga in zona intima... pur si simplu nu ma excita, ma mangaie in timp ce ne sarutam, nu stiu, dar mai nou cand ma atinge in zona intima simt un oarecare discomfort, o durere neplacuta si pur si simplu nu ma pot simti bine. Ce pot face in aceasta privinta? Problema e la mine probabil, pentru ca pe el il vad ca se excita imediat. CUm as putea trece peste aceasta faza fara sa ii spun si lui? Tin sa precizez ca tin la el nespus, nu mi dau seama care poate fi cauza...

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Poate ca o faceti prea des (gen aproape in fiecare zi), iar organismul tau da semne ca vrea o pauza. Daca energia ta sexuala se apropie de 0, e normal sa nu te mai exciti. Barbatii in general au un libidou mai mare ca femeile, deci el s-ar putea sa nu simta la fel.

| PynkLove a răspuns (pentru Alcyon):

Idem, gandim la fel, am mai vazut intrebari la care nu am mai raspuns pentru ca are acelasi continut ca unele raspunsuri ale tale. laughing happylaughing)

| kandaraki a răspuns:

Poate nu te atrage, exista asa stare - pur si simplu nu sunteti compatibili din punct de vedere sexual, se mai intampla

| boradan a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un pshiolog, el te poate indruma sau chiar repara tongue, toti am avut ceva asemanator
Bafta