| denora a întrebat:

Problema mea este ca sunt indragostita de un barbat de 40 de ani care e casatorit si are si 2 copii, deci e jale.Nustiu cum am reusit sa ma indragostesc de el dar din pacate nu imi pot controla inima.De cand l-am cunoscut l-am placut, si pare ca si el deoarece se comporta foarte tandru cu mine, in ultimele 2 luni a fost foarte dragastos cu mine si a inceput treptat sa obtina ce isi dorea, prima data un sarut, apoi o imbratisare apoi am cedat amandoi si de atunci am avut 4 intalniri ai intime ca sa zic asa. Ce e ciudat e ca el se comporta ciudat cateva zile e foarte dragastos apoi cateva zile parca e rece, stiu ca are familie si poate nu vrea sa continuam si ii respect dorinta dar ma doare cand vad raceala lui, nici nu stiu ce vrea de fapt cu adevarat.Lam intrebat ce vrea de la mine si a zis ca nu ii plac intrebarile, dar am observat ca nu e obisnuit sa aiba discutii deschise ajutati-ma va rog, e lunga povestea... da no

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Parerea mea e ca te foloseste, e cam dificil pentru cineva insurat si cu copii pe deasupra. daca tu esti tanara, pentru el esti o fantezie implinita.eu nu cred ca o sa renunte la familie pentru tine,daca esti cu mult mai tanara ca el, chiar daca s-ar gandi sa divortese pentru tine, se gandeste ca peste 10 ani va avea 50 si tu mult mai tanara vei putea sa te uiti dupa cineva mai apropiat de varsta si in final ramane singur(depinde de diferenta de ani intre voi)dar doar din ce ai spus eu cred doar ca esti amanta lui, o fantezie sau un experiment sa vada daca mai are farmecul din tinerete. daca ar fi alfel ar raspunde la intrebari si probabil ca te-ar vrea definitiv in viata lui.chiar si de te-ar iubi sansele sunt mici sa renunte la familie, a cladit ceva si nu vrea sa sfarame.ai putea sa revii cu detalii in privinta varstei tale, desi cred ca esti destul de tanara.eu oricum te-as sfatui sa incerci sa renunti la relatia asta ca iti faci rau singura si te minti ca o sa fie bine. poate si asta e o parte care te face sa-l iubesti, faptul ca nu sunteti mult impreuna, riscul.etc.poate daca ati fi impreuna nonstop poate nu o sa mai fie asa, la 40 de ani banuiesc ca nu se mai distreaza asa ca unu de 20-30ani,iar la un moment dat o fata tanara se satura doar de stat in casa in monotonie din cand in cand mai o iesire la restaurant, ai sa doresti sa te distrezi sa iesi la o discuteca cu el, dar el nu va fi la fel de receptiv.mai revino cu detalii... poti sa imi dai add p mess.id e egal cu username-ul.

15 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

In primul rand specifica ce varsta ai straight face

| Ofiintă a răspuns:

Buna

Tu crezi ca este bine cea ce ai facut? Ai putut macar sa te gandesti macar la sotia lui care daca va afla va fi de jale.
E mai rece este cum este dar nu te mai intalni cu el pentru ca are o sotzie care sa-i satisfaca poftele tu esti doar o rezerva.
Sper ca te-am fost de ajutor
pa, pa

| MMadalina a răspuns:

Eu cred ca pentru el esti o roata de rezerva.Ce spui tu de discutii, comuniacare aceste lucruri sunt pentru relatii serioase cand ambii parteneri se iubesc, se respecta, au incredere unul in celalalt.El nu isi doreste de la tine decat sex. Avand in vedere ca el nu simte nimic pentru tine, e normal sa fie deranjat atunci cand i se pun intrebari. Eu zic sa te indepartezi de aceasta persoana pentru ca nu este pentru tine avand in vedere ca are familie.

BaftA!happy

| costel24ro a răspuns:

Am uitat sa specific ca am fost intr-o relatie cu o femeie maritata si cu un copil,si nu o ducea asa bine cu sotul,in ciuda faptului ca ne iubeam,am luat-o in gura! cu toate ca ar fi vrut sa divorteze nu a avut puterea, in cea mai mare parte pentru copil si de gura lumii! si o ales sa traiasca o viata mizerabila fara satisfactia de a fi iubita! alegeri, alegeri si iar alegeri...

| Abramburika a răspuns:

Te inteleg perfect si eu am avut o relatie cu cineva insurat dar mai tanar,in orice caz nu va renunta niciodata la familie, poate ca ii place de tine, te iubeste dar isi va impune sa limiteze sentimentele.in rest eu una am avut pe langa sutele de nopti de cosmar, in care era cu mine apoi se ducea acasa langa ea si multe amintiri frumoase love struck iar sa stii ca varsta nu e o bariera! doar ca vb cu el, stabiliti ce faceti.cu toate ca zic sa pui punct, chiar daca mai lungiti si e greu sa renunti nu va duce nicunde relatia asta! asculta-ma

| Annie2498 a răspuns:

Nu te baga in familia altuia. Lasa`l, incearca sa treci peste. Altfel daca el se desparte de sotia lui pentru tine. Scuza-ma ca iti spun, dar vei fi o curva. Incearca sa-l uiti.

| andreiemil a răspuns:

Deci daca ai petrecut 4 zile pe luna cu el facem socoteala 30 zile impartit la 4 egal 7.5 barbati iti trebuie ca sa ai un barbat mereu langa tine. deci mai gaseste 6 barbati si o sa ai mereu unul langa tine in pat

| Iamnotme a răspuns:

Imi zici te rog ce varsta ai?

| denora explică:

Da,are o sotie dar stiu despre ea ca nu se intelege deloc cu el, nu vreau sa ii despart dar el a insistat mult si eu il iubeam si inca il iubesc, ii drept ca de catava zile iau problema in serios si mam cam distantat de el.voi va puteti controla cand iubiti?

| denora explică:

Nu 4 zile pe luna am petrecut ci ne vedem in fiecare ziiiiiiiiiiiiiii de 2 ori dimineata si seara

| denora explică:

As vrea sa il uit si sa ma indragostesc de un baiat cu care sa ma pot casatori eu si sa ne iubim impreuna cum e normal dar nu stiu cum sa mi-l scot din minte pe acesta...

| denora explică:

Eu sunt mult mai tanara ca el cu muuuult

| denora explică:

Da fetelor poate o sa ziceti e anormal sau o sa ma judecati, ma puteti judeca aveti dreptate, eu am 20 doar si el 40 diferenta enorma, dar a reusit sa imi suceasca mintile

| denora explică:

Multumesc mult, pentru ssfaturi

| denora explică:

Dap.deci tocmai mi-a spus azi fara sa il intreb ca el vrea mai mult de la mine, vrea totul vrea ceva serios numa sa avem rabdare.am vb serios pe tema asta cu el si mi-a zis ce sa schimb la mine si ce sa nu schimb si eu la fel i-am spus.si mai mult a devenit foarte gelos