| Tiffanny a întrebat:

Buna!
Sunt in clasa a 7-a[trec intr-a 8-a] si nu stiu la ce liceu sa dau.
M`am gandit sa dau la Calistrat Hogash[Piatra Neamt] profil Stiinte Sociale.
As vrea sa stiu cu ce medie se intra si pe ce materii se bazeaza[ce ore se fac]? Multumesc anticipat!kiss
Scz categoria!happy

Răspuns Câştigător
| Maria_7350 a răspuns:

Buna:* la sociale dai teza din romana, engleza, logica si istorie sau geografie la alegere. Eu am intrat cu 8.56 a 23 din 30. Nu este foarte greu si este destul de usor in a 9:* acum cum vrei uh:* succes:X:*

3 răspunsuri:
| Maria_7350 a răspuns:

Logica este o materie...ns cum sa iti explichee hee eu cel putin nu o prea inteleg...sunt multe definitii, exercitii. Daca o intelegi si inveti lectie cu lectie nu o sa fie greu:* succes:X

| Apy a răspuns:

9.03, 8.98, 9.03, 8.88, 8.35, 9.05, 8.69, 8.43, 8.45 am luat de pe site si dc nu te uiti aici http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=30001 si intra pe id-ul lor si intreaba-i mai multe

| blablablaaa a răspuns:

Pai mai ai un an pana la liceu si se pot schimba multe pana atunci, inclusiv media de intrare.

mai asteapta si intereseaza-te atunci de medii
p.s sfatul meu e sa nu te agiti atat pentru ca se schimba multe