| mirabela26craiova a întrebat:

Sunt indragostita de unde baiat de foarte mult timp dar vreau sa-l uit. ziceti-mi cum sa-l uit.

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Pai nu exista ceva anume care te poate face sa-l uiti.doar timpul.el este cel mai bun remediu.lasa timpul sa treaca si o sa-l uiti usor,usor. poate ca o sa zici ca nu poti sa-l uiti niciodata, dar este imposibil, cu trecerea timpului o sa-l uiti...

6 răspunsuri:
| Roxyuy a răspuns:

Numai avand p alta relatie o sa-l uiti.

| cosmin_1969 a răspuns:

Pai in primul rand cauta-ti un alt prieten si si concentreaza-te pe actuala relatie si o sa il uiti imediatwinkingsucces

| mirabela26craiova explică:

Bine Sabinz te iau pe tinelaughing (glm).Si StiffMaster am scris destul de corect dar daca semnul ` ti se pare o greseala gramaticala mai bine nu mai citi nimic.Multumesc la restul pentru sfaturi

| sabinz a răspuns:

Ia-ma pe minelaughing (glumeam)
pai daca esti indragostita de el nu trebuie sa-l uiti. dar daca nu ai nici o sansa incearca sa cauti pe altcineva, de regula trece in timp daca nu iei contact prea des cu el.

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Gaseste pe alt cinevatongue Sau ocupati timpul cu ori ce alt ceva in afara de a te mai gandi la ce a fosttongue

| Dianna_4716 a răspuns:

Incearca sa nu il mai vezi foarte des.adica nu mai umbla in locurile unde sti ca umbla el, nu te mai gandi la el, petreceti timpul cu alte persoane si cu timpul vei reusi sa il uitihappy succes