| Cristinaa933746 a întrebat:

:X. Doresc sa va intreb ceva. Sunt prietena cu o fata de 8 ani de zile. In ultimul timp ea este indragostita de un baiat. Nu stiu cum sa ii zic ca eu cred ca acel baiat nu o place. Tin la ea. Nu vreau sa sufere. Ea este mai mica ca mine cu 1 an si ceva. Voi ce ziceti? Dau FUNDAkisslove struck

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Eu zic sa nu i`o zici direct dar sa-i zici aventual ii spui ceva de genul " ce zici daca investighem putin si vedem daca te place daca da bine daca nu gasesti tu pe altcineva ". stiu cum e ca prieten sa-i frangi inima dar trebuie sa ii fii alaturi mereu in momente ca acestea big grin! funda?

2 răspunsuri:
| Cristinaa933746 explică:

Multumesc pentru sfaturi love struck

| YaseeCuz a răspuns:

Orice i-ai zice o sa ia ca pe un atac cel mai probabil.Parerea mea e sa o lasi sa-si dea singura seama si sa fi alaturi de ea la sfarsit pentru ca o sa aiba nevoie de o prietena.