| viatafrumoasadartrista a întrebat:

Sunt insarcinata si am o fetita, cateva exemple de prenume, puteti sa-mi dati? Ca nu ma pot hotara in privinta prenumelui.

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Annemona,Alina,Karina,Izabela,Melania,Nathalie,Elena,Oana,Daniela.
Laura,Vanessa,Kira,Timeea,Alexandra,Adriana,Daria,Aura,Maria.
Eliza,Miriam,Luiza,Bianca,Anita,Madalina,Ana-Maria,Diana,Mihaela.
Astea sunt preferatele mele.ar fi mai multe dar ma doare mana de la scrishappy...Bafta.Discuta si cu sotul sa vezi care ii plac si lui:X.Bye bye:*

30 răspunsuri:
| irinapis a răspuns:

Stella,irina,geanina,sabina,laura,veronica,lenuta,sunt frumoase