| CellaAndreea a întrebat:

Buna,sunt intr-o incuratura din care nu stiu cum sa iescrying
Imi place de un baiat dar nu pot sa ii spun ca il plac, ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pai de ce nu poti sa ii spui ca ii placi? N-ai gura? N-ai curaj? N-ai cand, cum, ce fel?
Pur si simplu: zi-i!

| Mădă0611 a răspuns:

Spune-i sau uita-l, mare branza, doar n-o sa te manance.

| NuMaContrazice a răspuns:

Trebuie sa faci exact ce nu vrei, sa-i spui ...stai linistita ca nu te omoara.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Poti, dar nu vrei. O sa-ti fie mai bine daca i-ai spune, poate ai norocul sa te placa si el. Spune-i pe mess daca ti-e rusine sa-i zici in fata. Funda?

| Nelamuritul a răspuns:

Zii ma fara team ca nu musca sau da?

| Eelly a răspuns:

Nu vrei sa ii spui finca ca el nu te place ori ca va rade de tine ori ca va spune la toti fa-ti curaj spune-i nu astepta pana va fi prea tarziu sfat sa nu iti pese de ce for zice ceilanti

| Ririnoname a răspuns:

De ce nu poti? Este intr-o relatie?