| Anamaria_3702 a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema.De curand am cunoscut un baiat foarte de treaba. El tocmai se despartise de prietena lui.Am inceput sa vorbim.Ne-am intalinit. Dupa putin timp a zis ca vrea sa incepem o relatie pentru ca el a inceput sa tina la mine. Dar saptamana trecuta a fost la un majorat, la care a participat si cea mai buna prietena a mea...acolo am inteles ca i-a cerut numarul de telfon al unei fete. dar el chiar nu se ferise de prietena mea.Eu l-am intrebat de ce a facut lucrul ala.si i-am zis ca ne desprtim si le mi-a zis sa nu mai reactionez asa ca i-l ceruse nr de tel doar ca sa vada ce zice prietena mea.si daca imi spune. A spus ca daca vroia ceva cu fata aia nu ii mai cerea nr de tel de fata cu prietena mea... Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Intr-un fel eu as crede ce a zis dar pe de alta parte, la petreceri si de`astea nu ceri numere de telefon degeaba...

Eu zic sa mai astepti putin, nu-i mai zi nimic, lasa-l in pace si vezi daca cumva se schimba la comportament, daca nu-ti mai acorda atentie sau etc.

| eluboy13 a răspuns:

Faci o mare greseala daca il ierti cu una cu doua...
Parerea mea e ca o fata desteapta,daca il iarta, il iarta in timp, gen...Lasa-l sa-si repare greseala facuta cu varf si-ndesat!

| BlackStar17 a răspuns:

Esti prea geloasa.cu toate ca el a gresit