| anonim_4396 a întrebat:

sunt la liceu, cum pot sa cuceresc o fata de care imi place, am fost coleg cu ea in generala, ne-am inteles destul de bine dar nu a fost nimic intre noi, sunt mai timid de felul meu, ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Intai vezi daca si ea te place daca nu are prieten
intai vb cu ea mergi cu ea acasa fa glume gadlo ceva bagate in seama si daca vezi ca te place adica
-se uita la tine
- pr ei se uita la tine si vorbesc
-te baga si ea in seama etc.
atunci ii spui ca iti place de ea.

2 răspunsuri:
| alexuta4you a răspuns:

Lasa deoparte timiditatea daca vrei sa fii cu ea ca o sa ai de pierdut fi tu insuti cucerestio cu cuvinte frumoase mici atenti orice ca ea sa se simta bine in preajma ta daca iti place cu adevarat vei reusi sa-ti pui si timiditatea deoparte vei vedea...succes

| CrazyFox200 a răspuns:

Ai o poza cu ea? Sa mi- dai si mie te rog. Sa vad cum arata.
dragoslxndr816@gmail.com poti sa imi trimiti poza. Sa vad cum e fata asta.