| losnariu95 a întrebat:

La mine in clasa este o fata de care imi place, ei eu nu stiu ce sa fac prieteni mei tot imi spun sa merg la ea dar eu sunt mai timid de felul meu si nici nu stiu daca ma place macar putin ce sa fac ca sa o cuceresc? va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

De unde sti ca nu ai cucerit. o deja? vorbeste cu ea, spune. i ca iti plac fetele ca ea ca sa. i batsi apropouri, ca are un zambet frumos si chestii de.astea. si lasa timiditatea de. oparte