| losnariu95 a întrebat:

La mine in clasa este o fata de care imi place, ei eu nu stiu ce sa fac prieteni mei tot imi spun sa merg la ea dar eu sunt mai timid de felul meu si nici nu stiu daca ma place macar putin ce sa fac ca sa o cuceresc? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| MaryNepotu a răspuns:

Ma deci intra cu ea in vorba si usor usor (ba usor ) incepe si ia-o de gat, glumeste cu ea, si zii ca vrei sa fiti impreuna si gata. Daca nu ai curaj scrie-i un bilet si zii in el ce simti ca nu te omoara. Ok. Daca iti iese sa-mi dai un mesaj pe sponsoru_sponsorilor. Succes

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De unde sti ca nu ai cucerit. o deja? vorbeste cu ea, spune. i ca iti plac fetele ca ea ca sa. i batsi apropouri, ca are un zambet frumos si chestii de.astea happy. si lasa timiditatea de. opartehappy

| OzVrajitorul a răspuns:

Pai o inviti la un suc undeva in oras. intr-un loc placut si acolo ai spui ca iti este draga. iar de aici in colo depinde de ea...

| MiCuLuTsA a răspuns:

Pai dupa parerea mea primul pas ar fi sa te apropii de ea. fa in asa fel incat sa aveti activitati impreuna referat teme banuiesc ca daca e fata e si mai buna la materii roag-o sa te ajute la teme sa iti explice unele exercitii. dupaceea o inviti la un suc --important las-o sa vorbeasca despre ea, nu te baga tu peste ea... sper sa te ajute cu ceva...plimesc fundita?big grinbig grinbatting eyelashes

| Alpha13 a răspuns:

Fii increzator, actioneaza happyo chestie, la o fata nu conteaza chiar atat de mult frumusetea unei persoane de sex opus fata de cazul baietilor carora le plac fetele care sunt mai frumoase, deci conteaza atitudinea f mult happyFii increzator, daca esti timid, rezolva aceasta problema, te va ajuta mai mult daca esti increzator happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i zici cat nu e prea tarziu! ASa mi s-a intamplat si mie unui baiat ii placea de mine si nu stiam pana cand si-a facut curajul sa-mi zica si am ajuns sa fim si impreuna :X asa ca nu ai de ce sa fii timidwinking

| sergiu7E39c a răspuns:

Asculta-ti prietenii, nu te sfatuiesc gresit si pe langa asta baiatul face primul pas? Nu?